Kurz: Zbrojní průkaz

Zaujala Vás možnost mít vlastní zbraně a chodit na střelnici bez dohledu, případně chcete mít zbraně i pro případ obrany sebe a svých blízkých, pokud by to bylo nedej Bože potřeba?

Připravíme Vás na praktickou část zkoušky a pomůžeme s učením teoretické části.

Je lepší celý život mít možnost a nepotřebovat, než jednou tu možnost nemít a potřebovat.

Kompletní materiál ohledně zbrojního průkazu a přípravy na zkoušku naleznete ZDE.

Skupinový kurz - jen manipulace (1.000 Kč)

V rámci tohoto kurzu v malé skupině (3 lidé, výjimečně 4) se naučíte kompletní manipulaci potřebnou ka zkoušce (převzetí zbraně, nabití, vybití, kontrola, řešení závad, rozborka) a základní informace potřebné pro střelbu (postoj, úchup, práce se spouští)

Skupinový kurz - manipulace+střelba (1.500 Kč)

V rámci tohoto kurzu v malé skupině (3 lidé, výjimečně 4) se naučíte kompletní manipulaci potřebnou ka zkoušce (převzetí zbraně, nabití, vybití, kontrola, řešení závad, rozborka) a základní informace potřebné pro střelbu (postoj, úchup, práce se spouští). Následně na střelnici odstřílíte potřebný počet ran k získání jistoty a ověření techniky střelby.

Individuální kurz

V rámci tohoto kurzu se privátně naučíte kompletní manipulaci potřebnou ka zkoušce (převzetí zbraně, nabití, vybití, kontrola, řešení závad, rozborka) a základní informace potřebné pro střelbu (postoj, úchup, práce se spouští). Následně na střelnici odstřílíte potřebný počet ran k získání jistoty a ověření techniky střelby. Kurz lze upravit na míru vašim potřebám, znalostem a schopnostem. Cena kurzu se stanovuje individuálně. Standardně bývá kolem 3.500 Kč.

V ceně všech kurzu je vše, co budete na kurzu potřebovat - tj. výukový materiál, zapůjčení zbraní, poplatek na střelnici, střelivo, příp. brýle, sluchátka.

Kurz vede zkušební komisař s kompletní znalostí problematiky zkoušek odborné způsobilosti pro získání ZP.

Obsah kurzu:

 1. Převzetí zbraně.
 2. Kontrola stavu zbraně.
 3. Rozborka a složení zbraně k čištění.
 4. Řešení závady "selhač".
 5. Řešení závady "slabý výstřel".
 6. Řešení závady "zádržka".
 7. Příprava zbraně ke střelbě.
 8. Ukončení střelby.
 9. Základní teoretické minimum o zbraních.
 10. Základní právní minimum o průběhu zkoušky.
 11. Střelba ze zbraní odpovídající skupinám, o které žádáte.

Na rozdíl od jiných střeleckých škol se Vás nesnažíme uvázat hned při prvním kontaku. Nejprve od nás zcela nezávazně obdržíte informace, že je potřeba se nejdříve přihlásit na Policii ke zkoušce (viz. návod v přípravném materiálu) a až následně má cenu řešit termín kurzu s ohledem na to, že ideální čas pro jeho absolvování je tak 1-2 týdny před samotnou zkouškou.

Pro informace a domluvení termínu použijte mail: info@kops.cz. Z organizačních důvodů nejsou kurzy pro ZP vypisovány v sekci "Termíny".